بینایی


اتمام موجودی

اشک مصنوعی تک دوز زیلویال ۲۰ عدد

234,000تومان

مشخصات:اشک مصنوعی تک دوز زیلویال با مرطوب کردن سطح چشم، باعث رفع خشکی و سوزش چشم می‌شود.اشک مصنوعی تک دوز زیلویال:اشک مصنوعی تک دوز زیلویال برای از بین بردن خشکی چشم و بهبود حالت سوزش چشم استفاده می‌ش..

اشک مصنوعی قطره استریل چشمی تیرلوز سینا دارو 10 میلی لیتر

5,500تومان

مشخصات:قطره استریل چشمی تیرلوز سینا دارو در بطری های پلاستیکی 10 میلی لیتری به منظور تسکین موقتی و جلوگیری از سوزش چشم ناشی از خشکی چشم عرضه می‌شود.نقد و بررسی قطره چشمی تیرلوز:قطره استریل چشمی تیرلوز..

سافت ژل امگا ویژن دانا فارما | 60 عدد

200,000تومان

مشخصات:کپسول امگا ویژن دانا سرشار از آنتی اکسیدان و لوتئین برای حفظ سلامت چشم ها است و از شبکیه چشم حمایت و نگهداری می کند. لوتئین که به ویتامین چشم معروف است. یک نوع از آنتی اکسیدان ها است که برای&nb..

سافت ژل تقویت چشم و بینایی اوژن یورو ویتال | 60 عدد

294,300تومان

مشخصات:- کمک به پیشگیری از ضعف بینایی ناشی از افزایش سن و بهبود عملکرد چشمکپسول چشم اوژن یورو ویتال:کپسول اوژن یوروویتال محصولی مناسب برای حفظ سلامت چشم است. در این مکمل از آنتی اکسیدان های قوی استفاد..

سافت ژل پروتکت ویژن هلثی مین

154,000تومان

مشخصات :   مولتی ویتامین مینرال چشمی    حاوی ویتامین ث، ویتامین ای، زینک، مس، لوتئین، زئازانتین.روش مصرف:روزانه 2 عدد هر بار یک کپسول به همراه یک لیوان آب مصرف شود. بیش از مقدار ت..

قرص سیموویژن سیمرغ داروی عطار

81,000تومان

قرص مکمل چشمی حاوی لوتئین و آنتی اکسیدانروش مصرف:کودکان بالای 12 سال و بزرگسالان، روزانه یک عدد قرص میل نمایند.مقدار مصرف در بزرگسالان می تواند تا دو قرص در روز افزایش یابد.در مورد مقدار و نحوه ی مصرف..

اتمام موجودی

قطره استریل چشمی اشک مصنوعی های ۱۰ میلی لیتر

159,500تومان

مشخصات:قطره استریل چشمی اشک مصنوعی های جهت پیشگیری و درمان قرمزی چشم و تحریک ملتحمه و قرنیه ناشی از عوامل محیطی به کار می‌رود.قطره استریل چشمی های:قطره استریل چشمی اشک مصنوعی های حاوی هیالورونات سدیم ..

اتمام موجودی

قطره اشک مصنوعی آرتلاک بوش اند لامب

174,700تومان

       مشخصات:قطره استریل چشم قطره چشمی یکبار مصرفروش مصرف:برای مصرف در چشم بریزید.باقیمانده محلول را پس از یک بار مصرف دور بریزید.هشدارمصرف:* از تماس نوک قطره چکان با چشم پرهیز ن..

اتمام موجودی

قطره اشک مصنوعی زیلویال فارمیگا

99,400تومان

           مشخصات:       خاصیت مرطوب کنندگی طبیعی با اثر بخشی طولانی       رفع احساس جسم خارجی در چشم       از..

اتمام موجودی

قطره تک دوز آرتلاک ادونسد بوش اند لومب 30 عدد

244,100تومان

مشخصات:قطره تک دوز آرتلاک ادونسد برای مرطوب کردن، تازه کردن و نوسازی سطح چشم، همچنین برای مرطوب کردن و تجدید رطوبت به هنگام استفاده از لنزهای تماسی نرم و سخت کاربرد دارد.نقد و بررسی قطره تک دوز آرتلاک..

اتمام موجودی

قطره چشمی گیاهی تک دوز پیور 10 عدد

72,000تومان

مشخصات:قطره چشمی گیاهی تک دوز پیور به لطف فرمولاسیون گیاهی خود بر اساس آب مقطر گیاهان بابونه و گل گندم و نارون کوهی و فراسیا به رفع خشکی چشم، قرمزی، التهاب و خستگی چشم کمک کرده و باعث تسکین و آرامش آن..

اتمام موجودی

قطره چشمی گیاهی پیور 10 میلی لیتر

42,000تومان

مشخصات:قطره چشمی گیاهی پیور در رفع خشکی چشم، قرمزی، التهاب و خستگی چشم  بسیار موثر است. این قطره حاوی آب عصاره گیاهانی همچون بابونه و گل گندم و نارون کوهی و فراسیا است که با اثر بخشی طولانی مدت و..

مگاویژن

88,300تومان

مشخصات:حفظ، تقویت و سلامت چشمبا خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که از میوه ها و سبزیجات استخراج می شود.حاوی 40 میلی گرم لوتئینروش مصرف:بزرگسالان و افراد بالای 6 سال، روزانه 1 عدد کپسول به همراه غذا مصرف شود.م..

اتمام موجودی

ویال اشک مصنوعی های

200,000تومان

مشخصات:ویال اشک مصنوعی های حاوی هیالورونات ۰,۴%، ۲۰ عدد ویال ۰.۵ میلی لیتری با قابلیت بسته شدن درب محصول برای مصرف روزانه بدون مواد نگهدارنده را دارد.ویال اشک مصنوعی های :ویال اشک مصنوعی های دارای ۰٫۴..

اتمام موجودی

ویژنیس

60,000تومان

توضیحات : محافظت از چشم در برابر آسیب های محیطی روزانه : عوامل آسیب رسان مانند نور خورشید ، آلودگی هوا و ... باعث تولید ترکیبات زیان آوری به نام رادیکال های آزاد شده و به سلامت سلول های سیستم..

ژل لوبریکانت اشک مصنوعی آی ژل فارمیجیا 10 گرم

97,000تومان

مشخصات:ژل لوبریکانت اشک مصنوعی آی ژل را می‌توان به عنوان اشک مصنوعی با اثر طولانی مدت مورد استفاده قرار داد. این محصول در مواردی که فرد جسم خارجی در چشم خود احساس می‌کند نیز می‌تواند مورد استفاده قرار..

نمایش 1 تا 16 از 20 (2 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

Whatsapp
گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی
تیم فروش
مانا
سرپرست فروش